תיקי תפילין

התפילין הן תשמיש קדושה יהודי אשר משמש יהודים לקיום המצווה של הנחת תפילין. על פי ההלכה יש להניח תפילין ביום בימי חול, לא בלילה ולא בשבת או בחג. יש הנוהגים להניח תפילין במהלך תפילת השחרית בלבד. ישנן שתי יחידות של תפילין – תפילין של יד ותפילין של ראש, כאשר כל יחידה מורכבת משלושה מרכיבים – בית התפילין, הפרשיות ורצועת העור.

תיק לתפילין מיועד לשמירה ואחסון של התפילין ומיועד להגן עליהם מפגיעה. לרוב תיק לתפילין עשוי מבד קטיפה או כל בד אחר, או בתיק מפלסטיק אשר נקרא תפידנית. התפידנית מטרתה לספק הגנה מירבית לתפילין על ידי כך שעשויה מחומר קשיח ועמיד אשר מגן עליהם מפני מזג האוויר וחבטות באופן הטוב ביותר.

ישנם סוגים שונים של תיק לתפילין כאשר הקריטריונים לרכישתו שונים מאדם לאדם. אך הפרטים החשובים אשר יש לוודא בעת רכישה של תיק לתפילין הם עמידותו בפני מים, קשיחות בכדי שיגן היטב מפני חבטות, נוחות הנשיאה של התיק, וכן המחיר של התיק. לעתים התיק מגיע יחד עם תיק לטלית מבד בגודל אשר מתאים לאחסון טלית ונשיאתה ממקום למקום.

קיימים אביזרים נוספים לתפילין מלבד תיק לתפילין ביניהם בתים וצבע לתפילין, הנועד לצבוע את קופסת התפילין.

לפרטים נוספים ורכישת של תיקי תפילין שונים בקרו עוד היום באתר טלית נאה ומצאו מבחר רחב של תשמישי קדושה במחירים אטרקטיביים.
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ32

עמוד
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ32

עמוד
לכל עמוד