משלוח חינם בקניה מעל 95 ש"ח

תקנון האתר.


 

כללי.

 • “טלית נאה” הינו אתר למכירת תשמיש קדושה יודאיקה ומתנות.
 • השימוש בלשון זכר בתקנון זה נעשה לצורכי נוחות בלבד אך הינו מיועד לשני המינים.
 • לקוח שביצע רכישה דרך האתר . או כל שימוש דרך האתר נחשב כמי שמסכים לתקנון האתר. וכי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או בעלי האתר ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות התנאים של תקנון זה.
 • האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם. מבלי לתת התראה על כך. במקרה של סתירה בין תקנון זה ובין מידע המוצג באתר, החברה שומרת לעצמה את הזכות לפעול כפי שתראה לנכון ובכפוף למגבלות ולהוראות כל דין.
 • הנהלת האתר רשאית להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.
 • האתר עושה ככל יכולתו כדי להחזיק  את מלאי החנות עדכני אך לעיתים עשויות להיות טעויות במלאי והאתר אינו מתחייב להחזיק מלאי של כל הדגמים.
 • הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת.
 • ניתן להסיר את ההרשמה מרשימת התפוצה במייל באמצעות הקלקה על הלינק להסרה המופיע בכל מייל שנשלח כפרסומת.
 • הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוח כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש ורכישה אלה.

 

שירות לקוחות.

 1. לכל שאלה או בירור ניתן לפנות ישירות לשירות הלקוחות של האתר במייל info@talit-naeh.co.il או בטלפון שירות לקוחות 03-540-3660 או בטלפון החנות  03-909-2448.
 2. שירות הלקוחות הטלפוני של האתר זמין בטלפון בימי א’-ה’ בין השעות 9:00 – 17:00.

ביצוע הזמנה.

 1. על הלקוח באתר יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שאינם נכונים. לא נוכל להבטיח שהחבילה תגיע ליעדה.
 2. בגמר ביצוע ההזמנה המערכת תבצע בדיקה של פרטי האשראי. ועם אישור ההזמנה ע”י חברות האשראי תישלח הודעה על כך ללקוח באמצעות הדואר האלקטרוני.
 3. משלוח הודעת אישור עסקה לדואר האלקטרוני  הינה פעולה לעדכון הלקוח ואינה תחייב את האתר בשום צורה., רישום הפעולה בשרתי האתר מהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולה.
 4. מובהר, כי אישור ההזמנה כפוף לכך שהמוצר קיים במלאי האתר במועד ביצוע ההזמנה . אם זאת במקרה בו לא תינתן הודעה על אי הימצאותו  של המוצר במלאי בעת ביצוע ההזמנה , ללקוח לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך
 5. לאתר שמורה הזכות להודיע מרגע ביצוע ההזמנה ועד שלושה ימי עסקים על העדר מוצר במלאי וביטול עסקה . האתר ישיב ללקוח את מלוא התשלום ע”י זיכוי כרטיס האשראי, או חשבון פייפאל באמצעותם ביצע הלקוח את ההזמנה.
 6. במקרה בו מוצר הוצג כקיים במלאי אך בפועל לא היה ניתן לספקו, ללקוח לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד האתר ו/או החברה ו/או מי מטעמה, בכפוף לאמור לעיל ובכפוף להשבת מלוא התשלום שניתן ע”י הלקוח בגין  המוצר, כאמור לעיל.
 7. ביטול הזמנה יעשה בכפוף להוראות תקנון זה.

ביטול הזמנה וחזרות.

 

 1. ביטול הזמנה האמור בסעיף זה הינו בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א – 1981       (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) ותקנות שהוצאו מכוחו וכן בהתאם למדיניות המשלוחים וההחזרות המופיעה באתר
 2. ביטול הזמנה יעשה אך ורק בתיאום למוקד שירות לקוחות או פניה באמצעות המייל. האתר אינו מחויב לחזרה שבוצע ללא תיאום לשרות לקוחות
 3. ביטול הזמנה והחזרת המוצר יעשו עד 30 יום מרגע הרכישה.
 4. הלקוח לא יוכל להחזיר והחברה לא תקבל מוצר שנרכש עם עברו 30 יום מרגע הרכישה בין שנעשה במוצר שימוש בין שלא
 5. ביטול הזמנה והחזרת מוצר תתאפשר בכפוף לכך שלא נעשה במוצר כל שימוש , כאשר הינו באריזה המקורית, תווית המוצר מחוברת כפי שנשלחה ללקוח, ללא פגיעה או נזק כלשהו
 6. האתר הינו בעל שיקול הדעת הבלעדי לעניין מצב המוצר שהוחזר.
 7. לא תתאפשר החזרה וזיכוי על מוצר שעבר שינוי חריטה/הטבעה/רקמה או כל שינוי אחר שנעשה ע”פ דרישת הלקוח אא”כ בוצע שינוי שלא כפי דרישת הלקוח בדפי ההזמנה.
 8. במקרה של עיכוב באספקה ללקוח של מוצר מעבר למועד האספקה הקבוע בהזמנה/אישור ההזמנה של אותו מוצר, יידע הלקוח את החברה בדבר העיכוב בתוך פרק זמן סביר. אם הלקוח לא יידע את החברה בדבר העיכוב בקבלת המוצר בתוך פרק זמן סביר ממועד האספקה הקבוע בהזמנה/אישור ההזמנה של אותו מוצר, ייחשב הלקוח כמי שקיבל את המוצר ולחברה לא תהיה כל אחריות, וללקוח לא תהיה כל טענה, תביעה ו/או דרישה, מכל מין וסוג, כלפי החברה, בגין אי-אספקתו של אותו מוצר או אספקתו באיחור.
 9. במקרה של ביטול עסקה דמי המשלוח לא יוחזרו.
  • במקרה ונפלה בהצעה (פרסום המוצרים באתר) טעות קולמוס חריגה וברורה על פניה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הלקוח ו/או מי מטעמו ו/או צד ג’ כלשהו.
  • אם יתברר כי ההזמנה בוצעה שלא כדין ו/או שלא על פי הוראות תקנון זה.
  • אם יתברר כי המוצר אזל במלאי של החברה.מבלי לגרוע מכל זכות ביטול אחרת הקיימת לחברה, החברה תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה.
 10. הודעה על ביטול המכירה תימסר ללקוח באמצעות פרטי הקשר אותם מסר הלקוח בעת הרשמתו ו/או בעת ביצוע הליך הרכישה. במקרה זה, תבוטל הזמנת הלקוח והחברה תימנע מחיוב כרטיס האשראי או תשיב לך כל סכום ששולם בגין המוצר, ככל ששולם. למעט בגין השבת סכום העסקה כאמור, לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה, מכל מין וסוג, כלפי החברה בגין ביטול העסקה כאמור בסעיף זה

זמני הספקה.

 

 1. דואר רשום למשלוח הסחורה ישלח בדואר ישראל וזמן האספקה הינו עד 14 ימי עסקים. ובמשלוח מהיר עד 4 ימי עסקים הלקוח יקבל מספר מעקב ובאמצעותו יוכל לקבל מידע על סטטוס החבילה באתר דואר ישראל.
 2. ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.
 3. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת המוצרים שבחרה הלקוח לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה.
 4. האתר מתחייב לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך שלושה ימי עסקים ליעד המבוקש
 5. מוצר שהלקוח ביקש לבצע בו שינוי הדפסה חריטה רקמה או כל תוספת המעכבת את שליחת המוצר יתווספו לימי המשלוח עוד 5 ימי עסקים.
 6. כתובת חסרה או שאינה מדויקת החבילה תימסר ברגע  שיעודכן הכתובת המדויקת כאשר זמני ההספקה יכולו בהתאם לסוג משלוח אותו הלקוח בחר .

שמירה על סודיות

 1. האתר אינו שומר מספרי כרטיסי אשראי ובמידה ויהיה צורך בזיכוי כספי יצטרך הלקוח לספק שוב את פרטי האשראי.
 2. האתר משתמש בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיו.
 3. האתר שומר את המידע הבסיסי של פרטי הלקוח, דרכי התקשרות, והיסטריית הזמנות. שמירת מידע זה הינו לצורך שירות ללקוחת לאותו לקוח בלבד, ולא משמש לצרכים אחרים.
 4. חברת הסליקה הנותנת שירותי סליקה באתר הינה חברת פייפאל וחברת ישראכרט. במעמד ההזמנה, קרי הזנת פרטי כרטיס האשראי, מופעלים אמצעי אבטחה מגוונים, הפועלים על בסיס טכנולוגיית זיהוי, אימות, קידוד והצפנה מהמתקדמות בעולם, כך שאפשר לגלוש, להזמין מוצרים ולמסור את פרטיך בביטחון מלא.
 5. האתר לא יעביר כל מידע לקוחות לאף גורם צד ג’.
 6. ניתן למחוק את כל המידע או היסטוריית ההזמנות ביצירת קשר עם שירות הלקוחות של האתר.

אחריות האתר:

 1. האתר ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרום למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 2. במידה ונפלה טעות בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את הנהלת האתר.
 3. בכל מקרה לא יישא האתר באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 4. האתר אינו אחראי לשימוש שיעשה הלקוח ו/או המזמין שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או האתר לרבות ביצוע כביסה במוצרי טקסטיל ו/או כל שימוש אחר בפריטים.
 5. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוח סבור כי המוצרים שרכש באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, מוזמן לפנות לשירות הלקוחות בטלפון, והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.

ספקים חיצוניים:

 1. ספקים שמוצריהם מופיעים ונמכרים באתר אינם מועסקים ע”י האתר ואינם מופעלים על ידיו.
 2. הספקים יהיו אחראים כלפי הקונה באחריות מלאה ומוחלטת בגין כל תאונה,חבלה או נזק כלשהו, בלי יוצא מן הכלל שיגרמו לקונה באתר ו/או לאדם אחר כלשהו, לגוף ו/או לרכוש בשל מעשה או מחדל של המעצב ו/או עובדיו ו/או שלוחיו ו/או כל מי שבא מטעמו, בקשר ובכל הנובע מייצור, אספקה, התקנה והרכבה של המוצר ו/או ממעשה או מחדל של הספק או מי מטעמו כאמור לעיל. אלא אם כן נכתב אחרת, כל המידע המוצג באתר לגבי הספקים והמוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו לאתר – ע”י הספקים, ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.

זכויות יוצרים:

 1. אייקונים  כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו  וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של החברה ו/או מי מטעמה.
 2. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא בהסכמה בכתב ומראש.

 

קנייה מהנה.

שיחה עם נציג בווצאפ
איך אפשר לעזור
שלום.
איך אפשר לעזור?